Centrum Podróży Air Club
Club Med TUIItakaFair PlayISO 9001:2001

Źródło strony: http://www.airclub.pl/bilety-kolejowe/aktualnosci/1181,rail-europe-teraz-bilety-dostepne-w-air-club

(22) 829 95 00 Polska wersja English version
BCD Travel

Aktualności

Rail Europe - teraz bilety dostępne w AIR CLUB!

Rail Europe, filia kolei francuskich SNCF, jest jednym z największych na świecie dystrybutorem biletów na koleje europejskie i posiada przedstawicielstwa w większości krajów.

Bilety RAIL EUROPE teraz dostępne w AIR CLUB!

System Raileurope zapewnia warunki cenowe identyczne z warunkami kolei europejskich, a także oferuje wiele tańszych ofert dla:

  • dzieci, młodzieży, seniorów
  • grup wieloosobowych
  • specjalne taryfy przy wcześniejszej rezerwacji
  • taryfy na podróż tam i z powrotem
  • akcje promocyjne

Poznaj prawdziwą Europę z RAIL EUROPE!

Podróż pociągiem pozwala na lepsze i wygodniejsze poznanie Europy: żadnej straty czasu i zamieszania, jak na lotniskach, smaczne posiłki, możliwość podziwiania pejzażu przez panoramiczne okna w trakcie podróży bezpośrednio od centrum do centrum największych europejskich miast. Nic dziwnego, że pociągi są tak popularne! Pomyśl więc o rezerwacji zawczasu by mieć zagwarantowany większy wybór oraz najniższe ceny.

Rezerwuj zawczasu i nadal nie czuj się zablokowany

Jeżeli nie możesz się zdecydować na konkretną trasę, to nadal sprawa jest prosta. Wykup bilet typu pass na jakikolwiek europejski kraj, który chcesz zwiedzić, a będziesz miał możliwość dowolnego kombinowania segmentów podróży, począwszy od jednego kraju do całej europejskiej sieci kolejowej. Bilety pass są ważne na daną ilość dni podróży na danym terytorium. Niektóre pociągi są objęte obowiązkową rezerwacją: możesz jej dokonać przed wyjazdem lub już na miejscu. Jakkolwiek byś to planował, jest to stosunkowo tani i bardzo wygodny sposób podróżowania, niezależnie czy wiesz, czy jeszcze dokładnie nie wiesz dokąd chcesz się udać.


Eurostar

Podróż pomiędzy Londynem oraz Paryżem (przejazd pod kanałem La Manche) lub Brukselą szybko i wygodnie. Eurostar odjeżdża z centrum Londynu z dworca St Pancras International i przyjeżdża do centrum Paryża (Nord) lub Brukseli (Midi).

Rezerwacja możliwa na 120 dni przed datą podróży.


Thalys

Znany jako "Czerwony Pociąg", Thalys łączy szybko Paryż z Brukselą, Amsterdamem i Kolonią. Nie ma szybszego lub lepszego sposobu podróżowania między tymi głównymi europejskimi stolicami biznesu i kultury. Rezerwacje na Thalys otwierane są na 90 dni przed datą podróży. Posiłek serwowany na miejscu w 1-ej klasie.


Artesia

Artesia oferuje kilka dziennych lub nocnych połączeń między Francją i Włochami. Wsiądź do szybkiego pociągu Artesia w dzień w Paryżu, Lyonie lub Chambéry i pojedź do Mediolanu via Modane, Turyn i Bardonecchia. Zarezerwuj sleeping (1, 2 lub 3 miejsca z łazienka) lub kuszetkę (4 lub 6 miejsc) i pozwól pokołysać się nocą z Paryża lub Dijonu do Turynu, Mediolanu, Werony, Wenecji, Parmy, Bolonii, Florencji lub Rzymu.


TGV

Sieć TGV łączy ponad 250 destynacji we Francji i Europie przy maksymalnej prędkości handlowej 320 km/godz. Pociąg TGV jeździ płynnie i cicho z prędkością ponad 320 km/godz. oraz całkowicie bezpiecznie. Niektóre TGV są wyposażone w specjalne przestrzenie dla pasażerów podróżujących służbowo oraz inne dla rodzin lub małych grup.


TGV Lyria

Na trasach między Francją i Szwajcarią (Lozanna, Neuchâtel, Berno, Zurych oraz Paryż-Genewa), podróż TGV Lyria pozwala na relaks i podziwianie zmieniających się pejzaży w komfortowym fotelu. W zimie narciarze mogą dojechać do Brig via Sierre, Aigle i Montreux.


Zarezerwuj już teraz,
by mieć zagwarantowany większy wybór
oraz najniższe ceny!Więcej informacji u naszych konsultantów: e-mail: bilety@airclub.pl, telefon: (22) 829 95 00


AIR CLUB Centrum Podróży ul. Senatorska 28, 00-095 Warszawa
Telefon: 022-829 95 00, 828 86 82 Fax: 022-829 95 50, 827 17 82 E-mail: info@airclub.pl
Copyright (c) 2002-2016 by AIR CLUB Centrum Podróży