Źródło: https://www.airclub.pl/bilety-lotnicze/promocje-biletow-lotniczych
PL | EN
(22) 829 95 00
Email: info@airclub.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /beta.airclub.pl/main/functions.php on line 1228

Promocje biletów lotniczych

Dla polujących na okazje przygotowaliśmy atrakcyjne oferty. W jednym miejscu zebraliśmy aktualnie obowiązujące u różnych przewoźników promocje biletów lotniczych, co pozwala sprawdzić obecnie najtańsze połączenia. Daje to możliwość poznania aktualnych, atrakcyjnych cenowo obniżek na loty. Promocje przedstawiamy z oznaczeniem miasta docelowego i ceny za przelot. To świetna okazja nie tylko, aby poznać aktualne okazyjne oferty, ale również możliwość zainspirowania się ciekawymi kierunkami na podróż.


Korzystać z promocji biletów lotniczych czy polować na „ostatnie miejsca”?

Tanie loty można znaleźć, dzięki:

  1. wprowadzeniu okresu promocyjnego przez przewoźnika,
  2. trafieniu na ostanie wolne miejsca na dany przelot,
  3. błędowi systemu.

Zasadniczo najczęściej można natrafić na dwie pierwsze sytuacje. Niekiedy zdarza się, że doszło do błędu w systemie i wówczas zamiast płacić 4000 zł, kwota do zapłaty może wynieść 4, 40, 400 zł. Są to jednak coraz rzadsze sytuacje, dlatego licząc na tanie latanie lepiej nastawić się na oferty przewoźników, proponujących promocje. Z reguły taka oferta zawiera informacje o określonych kierunkach objętych ofertą, a także o czasie podróży, w jakim obowiązują specjalne promocyjne warunki i terminie, do którego obowiązuje promocja lotnicza. Daje to gwarancję względnie stałej ceny. W przypadku „ostatnich miejsc” decyzję trzeba podejmować niemal natychmiastowo.

Kierunki objęte specjalnymi warunkami

Nie ma jednej reguły, do której stosują się w tym zakresie przewoźnicy. Pewną prawidłowością są bardzo atrakcyjne cenowo i bilety lotnicze w promocji w przypadku uruchamiania nowych tras. W ten sposób przewoźnicy chcą zachęcić planujących podróż do skorzystania ze swoich usług. Niektórzy decydują się na wprowadzenie oferty promocyjnej w okresie wakacyjnym na mniej popularnych trasach, aby zainteresować mniej obleganymi kierunkami i zwiększyć sprzedaż na tych trasach. Inni zaś decydują się na obniżenie cen na trasach popularnych w danym sezonie turystycznym, żeby przyciągnąć do siebie turystów. Promocje – w zależności od obowiązującego w danym kraju sezonu turystycznego – obowiązują w różnych terminach.

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o zniżkach i promocjach? Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się o super ofertach wcześniej niż inni!

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

(22) 829 95 00
Pon-Pt:  8-18   Sob:  10-15
Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

UWAGA! Od 08.10.2018 nowy adres: Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

© Air Club Centrum Podróży Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

(22) 829 95 00
Pon-Pt:  8-18   Sob:  10-15
Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Cathay PacificAir ChinaERV EuropejskieSignal IdunaUkraine International AirlinesAir CanadaLufthansaPolskie Linie Lotnicze LOTTurkish AirlinesEtihad AirwaysSingapore AirlinesQatar AirwaysEurowingsIberiaAdria AirwaysPKP IntercitySASWizzairEmirates AirlinesChartisSriLankan AirlinesWezyr HolidaysAer LingusUnited AirlinesAlitaliaDelta Air LinesAir AstanaSwiss AirlinesAustrian AirlinesKLMAmerican AirlinesAeroflotFinnairPKPAegan AirlinesAVISCzech AirlinesAir BerlinSN Brussels AirlinesBritish AirwaysAir France