Źródło: https://www.airclub.pl/niezbednik-turysty/zdrowie
PL | EN
(22) 829 95 00
Email: info@airclub.pl

Niezbędnik turysty - Zdrowie

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie tymczasowego pobytu na terenie innego państwa członkowskiego UE/EFTA.

Szczepienia

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną na świecie, a tym samym zmieniającymi się Międzynarodowymi Przepisami Zdrowotnymi (IHR), nie ma stałych wykazów i tabel dotyczących szczepień dla osób wyjeżdżających za granicę.

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o zniżkach i promocjach? Zapisz się do naszego newslettera i dowiedz się o super ofertach wcześniej niż inni!

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

(22) 829 95 00
Pon-Pt:  8-18   Sob:  10-15
Senatorska 28, 00-095 Warszawa

© Air Club Centrum Podróży Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

(22) 829 95 00
Pon-Pt:  8-18   Sob:  10-15
Senatorska 28, 00-095 Warszawa

American AirlinesDelta Air LinesAVISEtihad AirwaysSingapore AirlinesUnited AirlinesERV EuropejskieAir ChinaAir CanadaPolskie Linie Lotnicze LOTQatar AirwaysBritish AirwaysAir AstanaCathay PacificEurowingsAer LingusAlitaliaLufthansaUkraine International AirlinesAir BerlinWizzairSwiss AirlinesAdria AirwaysEmirates AirlinesSASAustrian AirlinesKLMIberiaAir FranceSN Brussels AirlinesAeroflotSriLankan AirlinesWezyr HolidaysSignal IdunaPKP IntercityFinnairChartisCzech AirlinesAegan AirlinesTurkish AirlinesPKP
aaaa